Powinnam

13:41
23.02.2019

Powinnam pracować nad projektem, który ma się ziścić w poniedziałek. Powinnam się do tego przygotowywać, zrobić paznokcie, posprzątać, szukać pracy, oddać to co kupiłam w sklepie w czwartek bo mi nie pasuje jednak. Powinnam ku.r.wa przestać być podejrzliwa, przestać myśleć, wkręcać się w chore schematy, płakać co chwile, panikować, bać się. Powinnam a nie robię tego. Siedzę i myślę. Wymyślam coraz więcej durnych rzeczy. Moja głowa to ciąg miliona myśli na jego temat, na temat co będzie za chwilę bez kasy, ale głównie to myśli o nim. Wku.rw.iam się, że jestem taka słaba, że ja taka silna na co dzień, potrafię być takim beksą, trzęsąca gaciami gdy nikt nie widzi. Serio, mam dość wszystkiego oraz siebie tym bardziej. Chcę nie myśleć, wyłączyć się i znowu spokojnie oddychać bez paniki. Nienawidzę tego swojego stanu bezsilności, bezradności, wymyślania w głowie schematów, które mogłyby mnie zranić. Jestem pełna sprzeczności. Jestem w tym taka nijaka.

Zły dzień dziś mam.

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
MindtheGap

Powinnam też ze 100 rzeczy. Czasem jakąś niewielką cześc udaje się wykonać. Na przykład dzisiaj przygotowałam sobie na jutro sałatki do pracy pierwszy raz od dawna i jestem dumna z siebie. Nie będę jadła byle czego. Wezmę się wreszcie za odchudzanie. Bez fanatyzmu, ale sprobuję jeść inaczej. Jutro w każdym razie na pewno.
Nie mam nikogo teraz o kim mogłabym myśleć, ale jeśli mam, to też myślę cały czas obsesyjnie i nakręcam się.

Szuzi

Witaj w klubie. Ja doszłam do wniosku, że niektórzy ludzie cały czas po prostu muszą starać się trzymać pion i pilnować. Ja należę do tych, którym to naturalnie nie przychodzi. Moja natura to ze skrajności w skrajność z przewagą gównianego nastroju. Ty mimo wszystko chyba (z tego co czytam) jesteś optymistycznie nastawiona do życia. A dołki to normalna cześć naszego życia. Życzę Ci, żeby jutrzejszy dzień był dla Ciebie lepszy. Pozdrawiam ciepło.