Skasowałam

01:24
29.03.2019

Tak, zaczynam od nowa, bo już chciałam znowu pisać o tym samym, jak to jestem bardzo nieszczęśliwa, bo on ma mnie w tyłku. Monotematyczna chciałam znów być i tworzyć o nim historie. Koniec! Muszę to zakończyć w końcu by się nie wykończyć. To był ostatni raz gdy mu powiedziałam, że mi na nim zależy. Już więcej tego nie usłyszy. Będę konsekwentna i dotrzymam słowa tak jak to robię w stosunku do innych. Koniec tematu!

Poznałam dziś na FB bardzo fajna dziewczynę. Umieściłam post, na który ona odpowiedziała. Zaczęło się, że napisała do mnie na priv na temat mnie interesujący. A potem już jakoś poszło i zaczęłyśmy rozmawiać. Jak sobie przypomnę siebie sprzed lat, jak to byłam przeciwna znajomościom w necie. Matko! Fejs dla mnie nie istniał. Nie żyłam jak to mówili znajomi nie mając konta na tym portalu. Tak było, przyznaję. Jak to człowiek zmienia się wraz z upływem czasu. Od 1,5 roku mam fejsa i poznałam tam wielu fajnych ludzi, z którymi utrzymuję stały kontakt.

Usłyszałam również bardzo miłe słowa, do których powoli się przyzwyczajam i zaczynam akceptować je ze zwyczajnej sympatii. Dobrze, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie. To bardzo cenne móc się otaczać dobrymi ludźmi. Szczerymi, troskliwymi, pomocnymi. To wielkie szczęście móc mieć tylko to. Reszta jest nieważna. Ten cały sztuczny blichtr, jaki nam oferują media, i inni ludzie, którzy są w tej „grze” tych czasów. Sztuczne wszystko na zewnątrz a w środku pustka i samotność. Już sama chyba nie wiem co piszę. Idę spać. Mam dość.

Poczytam jeszcze Wasze wpisy. Ostatnio myślałam o tej stronie, i o Was piszących…że taką fajną społeczność tutaj tworzymy. Poznajemy się nawzajem, radzimy się siebie, wspieramy. Lubię tutaj bywać. Bardzo.

Dobranoc.

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
HowToBeFree

Zgadzam się z tym, co piszesz o mediach. To wszystko to pokazówka i nic więcej. Ta społeczność i ludzie tutaj są wyjątkowi. Jesteśmy wartościowymi, inteligentnymi ludźmi i to smutne, że tak wielu z nas doświadcza przykrości, odczuwa sto razy silniej… A często jakieś ameby są przekonane o swojej wyższości, żyją szczęśliwie i tyle. Wsparcie tu jest bezcenne. 🙂

piszebomusze

Najgorsze w znajonosciach internetowych jest to, ze jestes z kims blisko, bo jestes daleko.

karyna

Podoba mi sie Twoj sposob myslenia 🙂 Bardzo pozytywny wpis. Zycze Ci szczescia, bo na nie zasługujesz! Pozdrawiam! 🙂